Eesti Massööride Liit

Koolitused

Eesti Massööride Liit soovitab

Tendinopaatia töötuba 

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool korraldab tendinopaatia töötoa massööridele.
Tendinopaatia tähendab kõõluste põletikku. Nagu tavaliselt kaasneb ka kõõlusepõletikuga valu, kuid oskusliku ravi korral on võimalik valust vabaneda või seda olulisel määral vähendada. Kõõluste haigusseisundid moodustavad umbes kolmandiku arsti või füsioterapeudi poole pöördumiste põhjustest. Valdavalt on tegemist ülekoormusvigastustega.

Kursuse teemad

  • tendinopaatiat diagnoosimine, 
  • ravivõimalustest, 
  • tendinopaatiaga patsiendi nõustamine koormuste valikul
  • progressiivsete raviharjutuste programmi koostamine erinevate tendinopaatiate korral.

Oled oodatud Kursusele, kui puutud igapäevaselt kokku oma klientide tugi-liikumiselundkonnast tulenevate valudega ja soovid olla kursis uusimate teadussaavutustega ja suundumustega tendiopaatia ravis, omandada uusi teadmisi ja oskusi, et olla oma klientidele toeks ja abiks.

Kuupäev: 04.11.2017 kell 10:00-17:00

Maksimaalne grupi suurus on 25 inimest. Kursusele registreerumine

Kursuse hind: 109 eur

EML liikmetele hind: 98,10 eur


Merevaiguteraapia

Merevaiguteraapia


Merevaik kui iidsetel aegadel meie laiuskraadidel kasvanud okaspuude vaik on vaatamata ajakulust säilitanud okaspuu vaigule omase antibakteriaalse toime.  Merevaiguteraapias kasutatav merevaigupuru ja -tolm on suurepäraste abrasiivsete omadustega, mis võimaldavad nahka koorida ja avaldavad positiivset toimet nahas leiduvatele mikrohaavanditele soodustades nende paranemist.

Arvestades seanssi eksklusiivsust toob massaaž endaga kaasa sügava psühhosomaatilise lõõgastuse. Merevaigus sisalduvad bioaktiivsed ained mõjuvad nahale toonust tõstvalt.

Kursusel õpitakse tegema merevaigumassaaži ning antakse ülevaade merevaigu toimest organismile. Praktiline õppetöö toimub kohapeal moodustatud paarides, mille käigus õpitakse massaaži tegema, kui ka saama.

Kursus toimub vene keeles tõlkega eesti keelde.
Koolitaja: Edita Ivannikova (Läti)

Kuupäevad:
03.03.2018 kell 11:00-17:15
04.03.2018 kell 11:00-17:15

Maht: 14 akadeemilist tundi

Kursuse hind:  149 eur
EML liikmetele hind:  134,10 eur

Kursusele registreerimine

Kõhumassaaži kursus


Kõhumassaaži kursus

Kõhumassaaž on abiks erinevate probleemide lahendamisel: rasvumine, lihaste pinge ja nõrkus, ainevahetushäired (aeglane soolte töö), lümfisüsteemi aktiveerimine.

Massaaž parandab ainevahetust ja soolte tööd (peristaltikat). Kõhulihaste mõjutamisel kiirenevad närviimpulsid, rasvkude väheneb ning lümfisüsteem aktiveerub.

Kursuse käigus õpitakse tundma kõhu anatoomiat ja füsioloogiat ning erinevaid massaaživõtteid rasvkoe, lihaste, seedeelundkonna ja lümfisüsteemi mõjutamiseks.
Kursus on täpselt sulle kui soovid täiendada oskusi ja teadmisi kõhumassaažist. Kui sul on kliente, kes vajavad korralikku kõhumassaaži.

Kuupäev: 24.11.2017 10:00-17:15
NB! Kursusel osalejate arv piiratud (max. 16 inimest)

Õpetaja:  Enel Luiga (Massaažiterapeut)

Kursuse hind:  98 eur

EML liikmetele hind:  88,20 eur

Registreeru kursusele Siit